Najnovšie

Pacienti do jej kresla sadajú bez strachu! Navštívili sme dentálnu hygieničku Katarínu Náterovú.

Hlavní partneri

Dnes sme v Skalici navštívili dentálnu hygieničku Katarínu Náterovú. Počas nášho stretnutia sme veľmi rýchlo pochopili prečo, u niektorých zubných lekárov ošetrenie bolí a u niekoho zasa môže byť príjemným a náučným zážitkom.

Je známym faktom, že veľa ľudí má pri slove zubár, orálna, alebo dentálna hygiena zimomriavky. My sme dnes navštívili dentálnu hygieničku Katarínu Náterovú, ktorá má svoju ordináciu v Skalici na Kráľovskej ulici.

dent hyg 3

Hneď pri vstupe do ordinácie sme pocítili pohodu, ktorú zo seba pani Katarína vyžaruje. Po úvodnej konverzácii náš strach z vyšetrenia opadol. Veľmi rýchlo sme pochopili, prečo u niektorých lekárov vyšetrenie bolí a u niekoho môže byť príjemným a náučným zážitkom.

Prečítajte si, čo sme sa pri dnešnej návšteve o dentálnej hygiene dozvedeli:

dent hyg

“Je veľa ľudí, ktorí majú z návštevy ambulancie stres. Často hovoria, že odstraňovanie kameňa ich veľmi bolí a už takú bolesť nikdy nechcú zažiť. Aj takýto pacienti navštevujú moju ambulanciu. Problém však nespočíva v zákroku, ale v prístupe. Väčšinou, po úplnom ošetrení pacienti odchádzajú s úsmevom na tvári, pretože ich to vôbec nebolelo, tak ako boli zvyknutí. Odchádzajú spokojní, pretože vedia, že urobili pre udržanie orálneho zdravia maximum.”

Prečo u niektorých lekárov vyšetrenie bolí?

Je to preto, lebo zubných lekárov je na Slovensku málo, objednávacie knihy majú natrieskané termínmi a na kompletnú dentálnu hygienu im nezostáva dostatok času. Takýto prístup sa potom odzrkadlí na citlivosti a celkovom zážitku z vyšetrenia. Celý ošetrenie by malo prinášať príjemné pocity, keďže ide o naše zdravie a je dôležité preňho spraviť maximu.

Môžu sa u Vás objednávať nový pacienti?

“Veľmi rada privítam v mojej ambulancii každého, kto má záujem o svoje zdravie. Stačí sa len telefonicky objednať na čísle 0905 509 124. Potom už stačí len prísť na dohodnutý termín. Väčšina z Vás bude odchádzať milo prekvapení, že takéto ošetrenia môžu byť aj celkom príjemné.” Dodala na záver Katarína Náterová.

Foto: FB/ Dentálna Hygiena Skalica – Katarína Náterová, google maps

 

Napíšte komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.


*