Najnovšie

VIDEO: Lovci duchov navštívili zámok v Holíči. Našli ducha Márie Terézie!

Hlavní partneri

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Podľa portálu pluska.sk pátrali lovci duchov cez víkend na zámku v Holíči. Stretol sa tam tým, ktorý sa v noci snažil skontaktovať s duchom Márie Terézie. Ako to celé prebiehalo a aký bol výsledok nočnej misie sa dozviete v priložených videách.

O druhej ráno misia skončila. “Na jednej z nahrávok sa nachádza aj zvuk znejúci ako veľmi jemne vyslovené „áno“. Či išlo o skutočný kontakt so záhrobím, si musí domyslieť každý sám. Slovenskí lovci duchov nikoho nepresviedčajú. Ale stoja si za svojím: máme dôkazy, že kontakt s „iným“ svetom tu je.”

Zdroj: pluska.sk, Foto: kamim.sk

7 Komentárov k VIDEO: Lovci duchov navštívili zámok v Holíči. Našli ducha Márie Terézie!

  1. Ked chcu mozu dojit k nam a tu si podebatuju ze zahrobim kedykolvek

  2. Ja by som použil vec nazývanú (ouija). Sadnete si do tureckého sadu každý priloží ruku o ukazovač a (duch, satan…) bude s vami komunikovať. :) Funguje to je to na 100%.

  3. Na duchov verím a tak ale 1. títo sú ešte len v začiatkoch a nemajú ani poriadne vybavenie 2. v tom poslednom videu zachytávajú na ten “komunikátor” rôzne rádiá takže sa dá veľmi ľahko vylúčiť že im nejaký duch niečo povedal

  4. osobne uz dlhsiu dobu sledujem tieto rozne skupiny ktore riesia duchov. No SGH su pre mna zaciatocnici…za jedno vobec sa nechovaju uctivok tym dusiam nazyvaju ich zabrzdenymi slabochni a chcu aby sa im stale nejako prejavovali. Uz radsej si pozriem Po stopach duchov co su americania ale tam mi miestami az mraz po chrbte beha alebo SK ghost adventures ktory najlepsie video mali z Lucenca z internatu Blok C alebo z rodinneho domu v nejakej dedinke. Tam by som poslala SGH nech setria a patraju.

  5. Ako trailer ku slovenskej verzii Blairwitchskej čarodejnice dobré. :-)

Napíšte komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.


*