Najnovšie

Po dvoch remízach konečne zaslúžená výhra!

Hlavní partneri

Dnes nastúpili domáci zverenci trénera Kostelníka proti tímu 1. SC Znojmo FK. Po dvoch predchádzajúcich remízach v Tipsport lige chceli domáci zeleno biely už konečne naplno bodovať!

Podľa papierových predpokladov ich mal čakať vyrovnaný súper zo Znojma avšak priebeh zápasu na ihrisku tomu vôbec nenaznačoval pretože už v 11. minúte poslal do vedenia domácich záložník Hruška. V 24. minúte sa skóre opäť menilo keď domácich poslal do dvoj gólového vedenia z penalty kanonier Ulrich. Polčas sa teda skončil 2:0 pre Skalicu.

Druhý polčas sa začal v opatrnom tempe a skóre sa už menilo len raz a to keď Skaličan Šebesta poistil víťazstvo domácich v 69. minúte a uzavrel tak zápas ktorý sa  skončil 3:0 pre domácich.

Skalica tak v poslednom kole Tipsport ligy obsadila druhé miesto v tabulke skupiny C s piatimi bodmi za výhercom skupiny Pardubicami na ktoré stratila 2 body.

Ďalší zápas, ktorý čaká zverencov trenéra Kostelníka bude už ostrý zápas v Novom Meste nad Váhom kde sa naši chlapci budú snažiť udržať si prvú priečku v II. Lige – Západ, kde máme náskok 5 bodov pred tímom zo Serede. Veríme, že chlapci tento zápas zvládnu a privezú 3 body!

Foto: FB/www.mfkskalica.sk

Napíšte komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.


*