Najnovšie

Vedeli ste, že na kúrení môžete ušetriť výberom správnych plastových okien?!

Hlavní partneri

Záujem o nehnuteľnosti je v našom regióne veľký. Podporuje to aj obľúbenosť nášho realitného servisu, vďaka ktorému si našlo nové bývanie veľa našich čitateľov. K realitnej činnosti neodmysliteľne patrí aj stavebná činnosť. Poďme sa dnes pozrieť na výber správnych plastových okien do vašej domácnosti.

Vedeli ste, že vhodným výberom plastových okien môžete ušetriť zaujímavú finančnú čiastku? Informácie sme zisťovali o spoločnosti Okná Servis s.r.o, ktorá pôsobí v Skalici. Ide o firmu zostavenú z tímu ľudí, ktorí za sebou majú až 15 ročné skúsenosti v oblasti plastových okien.

PLASTOVE OKNA _vizitky_varianty

Táto spoločnosť pod vedením Ľubomíra Kvaltína ponúka jeden z najmodernejších systémov (Eko Sun Seven pozn. red.). Vďaka ktorému máte istotu, že výdaje na kúrenie budú na najnižšej možnej úrovni. A preto, ak plánujete stavbu alebo rekonštrukciu svojho bývania, venujte svoj čas poradenstvu s odborníkom.

Konzultáciu si môžete objednať na telefónnom čísle 0911 744 709, alebo sa informujte mailom: servisoknaskalica@gmail.com. Vďaka poradenstvu a správnemu výberu môžete ušetriť nemalú čiastku. Ušetrené peniaze vám môžu poslúžiť napríklad na príjemnú letnú dovolenku s rodinou a priateľmi.

Znížte náklady na bývanie na úplné minimum s obľúbeným elektrickým podlahovým kúrením od Ladislava Machálka zo Skalice!

Medzi ľuďmi vyhlásený odborník na elektriku Ladislav Machálek zo Skalice ponúka možnosť elektrického podlahového kúrenia. V zahraničí sa teší mimoriadnemu úspechu a obľube. Svoje miesto na trhu si získava aj u nás.

V praxi ide o vykurovacie rohože s hrúbkou len 4 milimetre, ktoré sa diskrétne skryjú pod podlahu. Termostat sa postará o správnu reguláciu izbovej teploty. Táto technológia je skvelým riešením pre ľudí, ktorí plánujú novostavbu, alebo rekonštrukciu domu.

maxresdefault

Vďaka výrazne nízkym zriaďovacím nákladom sa elektrické podlahové kúrenie stáva cenovo dostupné pre širokú verejnosť. V porovnaní so zriaďovacou cenou bežných vykurovacích možností ušetríte nemalú čiastku, ktorá vám pokryje náklady za elektrinu až na niekoľko rokov!

Chcete sa dozvedieť o elektrickom podlahovom kúrení viac?

Svoje otázky môžete tiež smerovať priamo na odborníka Ladislava Machálka, ktorého môžete kontaktovať na telefónnom čísle 0905 512 816 a dohodnúť si konzultáciu. Alebo navštívte stránku  el kúrene.skprečítajte si viac o širokom spektre využitia.

kontakt elkurenie.sk

 

Napíšte komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.


*