Najnovšie

Stredoveká reštaurácia Ledovňa je podľa najnovších informácií na predaj!

Hlavní partneri

V rámci obľúbeného realitného servisu naším čitateľom prinášame rôzne tipy na kúpu, či prenájom zaujímavých nehnuteľností z nášho regiónu. Naposledy sme vám predstavili obrovský štvorizbový byt, o ktorom si môžete prečítať po kliknutí na tento odkaz. Dnes si predstavíme objekt z trošku iného žánru. Reč bude o stredovekej reštaurácii Ledovňa v Skalici, ktorá je podľa najnovších informácií na predaj.

L 

Ledovňa ponúka nezameniteľný interiér v lákavom stredovekom štýle. Do pamäti Skaličanov sa zapísala najmä špeciálnym jedálnym lístkom v dobovom nádychu. Skalický fazulár, či meč kráľa Ľudovíta pre plný stôl ľudí si získali desiatky fanúšikov.

L_32

Objekt sa nachádza v širšom centre mesta Skalica (pod skalickým cintorínom pozn. red.) a novým majiteľom ponúka priestor s kapacitou až 120 ľudí a kompletné zariadenie reštaurácie vrátane vybavenia kuchyne a kompletného sedenia pre hostí. Reštaurácia má štyri vstupy, ktoré sa dajú rozdeliť na dve samostatné časti. Tie zabezpečia plynulý chod reštaurácie zatiaľ, čo v druhej časti máte akciu s uzavretou spoločnosťou. Pred reštauráciou sa taktiež nachádza posedenie s krytou terasou napríklad na sezónne grilovačky.

Čo sa nachádza po vstupe do objektu?

L_29

Po vstupe hlavným vchodom sa dostaneme do prvej časti so zariadeným barom a stoličkami, ktorý je prepojený priestrannou pivničnou časťou pre slušný počet ľudí.

L_6

Chodbou sa dostaneme do samostatného salóniku, ktorý v minulosti slúžil ako nefajčiarska miestnosť pre 12 ľudí.  V ďalšej časti sa nachádza podzemná rotunda s dobovým posedením pre  4 osoby.

L_8

Zákazníkov môžete prekvapiť pútavými príbehom o kresle, ktoré sa postará o plodnosť každej ženy!

L_17

Historické kreslo je opradené zaujímavým príbehom. Údajne každá žena, ktorá si naň sadne, do roka a do dňa otehotnie. O údajnej pravdivosti tohto príbehu by malo hovoriť viacero skutočných príbehov.

L_21

Ďalšími schodmi sa dostaneme do poslednej časti, ktorá pozostáva z veľkej voľnej miestnosti, v ktorej sú toalety, kancelária a pivničná časť s posedením pre ďalších zákazníkov.

L_24

Tento priestor vám ponúka (ako sme už spomínali) posedenie pre hostí s uzavretou spoločnosťou a samostatným vchodom. Súčasťou je taktiež malá pivnica, ktorá neodmysliteľne patrí do nášho regiónu Záhorie.

Svoje miesto tu nájde aj manažér reštaurácie!

L_33

K poslednej časti prislúcha aj miestnosť, ktorá je momentálne zariadená ako kancelária s počítačom, tlačiarňou a telefónnom na bar, či do kuchyne. Takto môže zostať personál v neustálom kontakte s manažérom podniku.

Pokiaľ vás tento článok zaujal a chcete sa dozvedieť viac informácií o tejto nehnuteľnosti na, kontaktujte realitného makléra Andreja Horinku na telefónnom čísle 0904 833 728. 

!!! Viac fotografií nájdete po kliknutí na tento odkaz !!!

Vďaka spolupráci s kvalitnými realitnými kanceláriami si už prostredníctvom nášho seriálu našlo bývanie desiatky našich čitateľov.

Využite zaujímavú akciu od realitnej kancelárie RE/MAX Good Choice v Skalici a Senici!

remax wellness

Pred nedávnom prišli so sloganom „Zatiaľ čo vy oddychujete, my za vás pracujeme”. Tento slogan predstavuje akciu, ktorá ponúka víkendový wellness pobyt zdarma pre všetkých, čo predávajú práve cez túto realitnú kanceláriu. Viac si o tejto akcii prečítate po kliknutí na tento odkaz, alebo na telefónnom čísle 0904 833 728 u realitného makléra Andreja Horinku.

Napíšte komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.


*