Najnovšie

Počuli ste už o elektrickom podlahovom kúrení? Nízka zriaďovacia cena vás prekvapí.

Hlavní partneri

Zima sa s nami pomaly lúči a prichádza obdobie stavania a rekonštrukcií. Asi každý, kto plánuje výstavbu, alebo rekonštrukciu domu sa stretá s niekoľkými dilemami. Medzi ne jednoznačne patrí aj výber vhodného kúrenia. Poďme sa pozrieť na elektrické podlahové kúrenie.

Medzi ľuďmi vyhlásený odborník na elektriku Ladislav Machálek zo Skalice sa s podobnými problémami od svojich klientov stretáva často a prichádza s novou ponukou – elektrické podlahové kúrenie. V zahraničí sa teší mimoriadnemu úspechu a obľube. Svoje miesto na trhu si pomaly získava aj u nás.

V praxi ide o vykurovacie rohože s hrúbkou len 4 milimetre, ktoré sa diskrétne skryjú pod podlahu. Termostat sa postará o správnu reguláciu izbovej teploty. Táto technológia je skvelým riešením pre ľudí, ktorí plánujú novostavbu, alebo rekonštrukciu domu.

Vďaka výrazne nízkym zriaďovacím nákladom sa elektrické podlahové kúrenie stáva cenovo dostupné pre širokú verejnosť. V porovnaní so zriaďovacou cenou bežných vykurovacích možností ušetríte nemalú čiastku, ktorá vám pokryje náklady za elektrinu až na niekoľko rokov!

Veľkou výhodou pri zriaďovaní je jednoduchá montáž, ktorú pri troche šikovnosti zvládnete aj sami. Navyše takto môžete ešte viac znížiť zriaďovacie náklady. O jednoduchej montáži sa môžete presvedčiť v priloženom videu.

kontakt elkurenie.sk

Jednoduchá montáž, ktorú hravo zvládnete aj sami:

V prípade, že vás tento článok zauj a chceli by ste sa dozvedieť viac informácií, kliknite na stránku el kúrene.skprečítajte si viac o širokom spektre využitia. Svoje otázky môžete tiež smerovať priamo na odborníka Ladislava Machálka, ktorého môžete kontaktovať na telefónnom čísle 0905 512 816 a dohodnúť si konzultáciu.

 

Napíšte komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.


*