Najnovšie

Realitná kancelária RE/MAX prichádza na Záhorie s lákavou ponukou! Vy oddychujete vo wellness, oni predávajú vašu nehnuteľnosť.

Hlavní partneri

Vďaka realitnému servisu, ktorý našim čitateľom prinášame, si veľa z vás našlo nové bývanie. Dnes zameriame svoju pozornosť na realitné kancelárie Remax v Skalici a Senici. Tie v týchto dňoch prichádzajú s ponukou, ktorá zaujme (asi) každého.

Zaujímavý slogan “Vy oddychujete, my za vás pracujeme” nás zaujal natoľko, že sme sa rozhodli pozrieť sa naň bližšie. Realitná kancelária posiela svojich klientov, ktorí inzerujú svoje nehnuteľnosti na oddychový wellness pobyt, zatiaľ čo oni pracujú za vás.

Čo obnáša práca realitného makléra?

Zatiaľ, čo vy oddychujete vo wellness, on sa postará o nafotenie vašej nehnuteľnosti a komplexný marketing. Ten v sebe zahŕňa inzerciu na internete a v platených regionálnych médiách v pravidelných intervaloch.

Okrem marketingových a propagačných aktivít sa po konzultácii s právnikom postará o zmluvy, vklady na kataster, overenie podpisu u notára, zriadenie vinkulačného účtu v banke (je to niečo ako notárska úschova, aby predávajúci neprišiel o svoju nehnuteľnosť a kupujúci o svoje peniaze pozn. red.) a prehlásenie energií.

Predstava príjemne stráveného víkendu v krásnom wellness hoteli je rozhodne lákavejšia, než predstava  nekonečných hovorov so záujemcami a vybavovaním všetkých “papierovačiek” ohľadom predaja.

Pokiaľ aj vy predávate, alebo plánujete predávať nehnuteľnosť, obráťte sa na realitného makléra Andreja Horinku na čísle:+421 904 833 728. Potom si už môžete začať baliť kufre na oddychový víkend vo wellness!

vizitka remax

Stručne o kancelárii RE/MAX:

RE/MAX predáva najviac realít na svete, prioritou kancelárie je skvelý servis a férové jednanie. Viac sa o realitnej kancelárii RE/MAX dočítate po kliknutí na tento odkaz.

Zaujal vás náš realitný servis? Sledujte nás, už čoskoro sa pozrieme na výhody a nevýhody inzercie v realitných kanceláriách.

Napíšte komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.


*