Najnovšie

Prečo predávať/kupovať nehnuteľnosť cez realitnú kanceláriu?!

Hlavní partneri

Pokiaľ ste už niekedy predávali, alebo predávate nehnuteľnosť, určite ste toho už o realitných kanceláriách počuli veľa. Dopyt po nehnuteľnostiach na Záhorí rýchlo rastie, poďme sa teda pozrieť na výhody a nevýhody predaja/kúpy cez realitnú kanceláriu.

Asi prvá nevýhoda, ktorá každého napadne sú „nenormálne vysoké“ provízie, ktoré si „realitky“ pýtajú. Čo v sebe taká provízia skrýva a prečo by sme mali predávať/kupovať cez realitnú kanceláriu? Odpoveď sme zisťovali u realitného makléra Andreja Horinku.

vizitka remax

Každý chce svoju nehnuteľnosť predať pohodlne, rýchlo a hlavne za slušné peniaze. Ak sa rozhodnete pre predaj, alebo kúpu nehnuteľnosti prostredníctvom realitnej kancelárie získate kompletný realitný servis, ktorý vás bezpečne prevedie celým obchodom. Využitie služieb kvalitnej realitnej kancelárie vám do značnej miery eliminuje riziko podvodu a ušetrí veľa času, ktorý si predaj, alebo kúpa nehnuteľnosti vyžaduje.

Aké výhody ponúka realitná kancelária kupujúcemu?

Okrem odborného poradenstva, ktoré je v prípade realitnej kancelárie RE/MAX Good Choice v Skalici a Senici na (podľa nás) veľmi slušnej úrovni, ušetríte dosť času a hlavne potenciálnych problémov, ktoré by pri kúpe mohli nastať. Realitný maklér sa ochotne postará o celý obchod tak, aby boli všetky zúčastnené strany spokojné a predošlo sa zbytočným komplikáciám.

A ešte jedna originálna výhoda pre predávajúceho!

remax wellness

V predošlom článku sme sa bližšie pozreli na novú ponuku tejto realitnej kancelárie. Zaujímavý slogan “Vy oddychujete, my za vás pracujeme” nás zaujal natoľko, že sme sa rozhodli pozrieť sa naň bližšie. Realitná kancelária posiela svojich klientov, ktorí inzerujú svoje nehnuteľnosti na oddychový wellness pobyt, zatiaľ čo oni pracujú za vás.

PREČÍTAJTE SI VIAC O TEJTO PONUKE PO KLIKNUTÍ NA TENTO ODKAZ!

Zatiaľ, čo vy oddychujete vo wellness, realitný maklér sa postará o nafotenie vašej nehnuteľnosti a komplexný marketing. Ten v sebe zahŕňa inzerciu na internete a v platených regionálnych médiách v pravidelných intervaloch.

Okrem marketingových a propagačných aktivít sa po konzultácii s právnikom postará o zmluvy, vklady na kataster, overenie podpisu u notára, zriadenie vinkulačného účtu v banke (je to niečo ako notárska úschova, aby predávajúci neprišiel o svoju nehnuteľnosť a kupujúci o svoje peniaze pozn. red.) a prehlásenie energií.

Predstava príjemne stráveného víkendu v krásnom wellness hoteli je rozhodne lákavejšia, než predstava  nekonečných hovorov so záujemcami a vybavovaním všetkých “papierovačiek” ohľadom predaja.

Pokiaľ aj vy predávate, alebo plánujete predávať nehnuteľnosť, prípadne uvažujte nad kúpou, obráťte sa na realitného makléra Andreja Horinku na čísle:+421 904 833 728.

“Andrej Horinka: Aktuálne hľadáme na prenájom 1-3 izbové byty v Skalici. V prípade, že chcete predať byt, kontaktujte ma. Ďakujem.”

Stručne o kancelárii RE/MAX:

RE/MAX predáva najviac realít na svete, prioritou kancelárie je skvelý servis a férové jednanie. Viac sa o realitnej kancelárii RE/MAX dočítate po kliknutí na tento odkaz.

Napíšte komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.


*