Najnovšie

NA PREDAJ novostavba rodinného domu v Šaštíne Strážach!

Hlavní partneri

Dnes sme si pre vás pripravili ďalší tip z oblasti realít. Predstavíme si novostavbu rodinného domu v Šaštíne Strážach, ktorú budete mať dokončenú podľa vašich vlastných predstáv. 

w1

Útulný štvorizbový domček sa nachádza na priestrannom pozemku (1359 metrov štvorcových pozn. red) a novým majiteľom ponúka veľa zaujímavého priestoru (úžitková plocha domu 126,56 metrov štvorcových pozn. red.). Domček je momentálne v štádiu holopriestoru, no predáva sa dokončený do štandardu. Budúci majitelia si budú môcť vybrať štandard podľa svojho vkusu z katalógu.

w3

V interiéri dominuje priestranná obývačka spojená s kuchyňou a terasou. Vďaka veľkému priestoru môžu budúci majitelia pustiť svoju fantáziu a navrhnúť si svoj nový domov presne podľa svojich predstáv. Vedľa obývačky sa nachádza spálňa, z ktorej sa taktiež dostanete na terasu.

w2

Domček vaším deťom ponúka potrebné súkromie!

Dve detské izby sú umiestnené pri vstupne chodbe a každé izba má svoju vlastnú kúpeľňu so sprchovým kútom. Tento zaujímavý nápad ponúkne vaším deťom potrebné súkromie, na ktoré sa (aspoň podľa nás) všetky deti rýchlo zvyknú.

V dome sa nachádza vstupná chodba, technická miestnosť, špajza. Taktiež k nemu prislúcha aj samostatne stojaca garáž s vymurovaným základom vhodným na prístrešok či už s posedením, alebo ďalším parkovacím miestom. Terajší majitelia odhadujú mesačné náklady na prijateľných 90€.

Pokiaľ vás táto nehnuteľnosť zaujala a chcete sa dozvedieť viac informácií, kliknite na tento odkaz, alebo kontaktujte realitného makléra Andreja Horinku na telefónnom čísle 0904 833 728.

Užite si oddychový wellness pobyt, zatiaľ čo realitný maklér predáva vašu nehnuteľnosť!

vizitka remax

Vďaka spolupráci s kvalitnými realitnými kanceláriami si už prostredníctvom nášho seriálu našlo bývanie desiatky našich čitateľov. Pokiaľ plánujete predávať nehnuteľnosť, prečítajte si o zaujímavej akcii realitnej kancelárie RE/MAX Good Choice v Skalici a Senici.

Pred nedávnom prišli so sloganom „Zatiaľ čo vy oddychujete, my za vás pracujeme”. Tento slogan predstavuje akciu, ktorá ponúka víkendový wellness pobyt zdarma pre všetkých, čo predávajú práve cez túto realitnú kanceláriu. Viac si o tejto akcii prečítate po kliknutí na tento odkaz, alebo na telefónnom čísle 0904 833 728 u realitného makléra Andreja Horinku.

 

Napíšte komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.


*